skip to main
|
skip to sidebar
Многоэтажная америка
Monday, July 28, 2008
ssn
уже больше месяца мне не могут сделать сабж.
поехал в ssa, наругался на них. пообещали прислать...
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Blog Archive
▼
2008
(102)
►
September
(4)
►
August
(19)
▼
July
(49)
про метро
washington park
day off
apple pie
roosevelt island
спать
ssn
wanted
job
дождик
ррр
sun is shining
oops...
ferry
друзья
EMO
police 2
правда жизни
про грустное
мексы
пластик
про жилье
iphone 3g
ferry
subway
central park
subway
job
brooklyn is my home
bank of america
king
про стиль
про всякое
NYC
home
skype
big apple
пентакл
суши
безработиццо
уроки словесности 2
ппц
4 july. 8 PM
4 july. 10 AM
it's police!
про работу
f.r.i.e.n.d.s
про странное
вам с собой?
►
June
(30)
About Me
gEn4iK
View my complete profile
No comments:
Post a Comment