skip to main | skip to sidebar

Многоэтажная америка

Tuesday, July 29, 2008

спать

вчера нашли просто огромный шикарный матрас.
устроили битву на подушках на пол-ночи, потом бегали по двору и поливались из шланга.
спалось чудесно :)
Posted by gEn4iK at 9:17 AM

No comments:

Post a Comment

Newer Post Older Post Home
Subscribe to: Post Comments (Atom)

Blog Archive

  • ▼  2008 (102)
    • ►  September (4)
    • ►  August (19)
    • ▼  July (49)
      • про метро
      • washington park
      • day off
      • apple pie
      • roosevelt island
      • спать
      • ssn
      • wanted
      • job
      • дождик
      • ррр
      • sun is shining
      • oops...
      • ferry
      • друзья
      • EMO
      • police 2
      • правда жизни
      • про грустное
      • мексы
      • пластик
      • про жилье
      • iphone 3g
      • ferry
      • subway
      • central park
      • subway
      • job
      • brooklyn is my home
      • bank of america
      • king
      • про стиль
      • про всякое
      • NYC
      • home
      • skype
      • big apple
      • пентакл
      • суши
      • безработиццо
      • уроки словесности 2
      • ппц
      • 4 july. 8 PM
      • 4 july. 10 AM
      • it's police!
      • про работу
      • f.r.i.e.n.d.s
      • про странное
      • вам с собой?
    • ►  June (30)

About Me

My photo
gEn4iK
View my complete profile