skip to main | skip to sidebar

Многоэтажная америка

Saturday, June 28, 2008

animal planet

http://en.wikipedia.org/wiki/Horseshoe_crab

вот такой вот пиздец водиццо в местном море-океане.
хорошо, что в районе пляжа их нет...кстати почему? оО
Posted by gEn4iK at 7:25 PM

No comments:

Post a Comment

Newer Post Older Post Home
Subscribe to: Post Comments (Atom)

Blog Archive

  • ▼  2008 (102)
    • ►  September (4)
    • ►  August (19)
    • ►  July (49)
    • ▼  June (30)
      • ИТ
      • волейбол
      • stahanoff
      • шиикарно
      • animal planet
      • про всякое
      • it's all about money...
      • гомосятина
      • про футбол
      • про тайланд
      • it's miller time!
      • про политику
      • аааа!
      • пиццо!
      • russian party
      • про шортики
      • солнце и море
      • про skype
      • уроки словесности
      • хочу шорты
      • про масло
      • про песок
      • купацца
      • про море
      • my job
      • гроза
      • еще один день в раю
      • теплее...
      • omfg
      • Ocean City

About Me

My photo
gEn4iK
View my complete profile